Koszty i terminy dostawy

1. Zamówienie w sklepie można składać 24h na dobę, 7 dni w tygodniu

2. Przygotowanie zamówionych towarów do wysyłki następuje:
- w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - z chwilą potwierdzenia złożonego zamówienia,
- w przypadku zamówień płatnych przelewem z góry - z chwilą wpływu środków płatniczych na konto bankowe sklepu, w wysokości wynikającej z cennika. (W przypadku braku dokonania przelewu do 7 dni po dokonaniu zakupów, zamówienie zostaje anulowane.)

  3. Klient zostanie automatycznie poinformowany o przyjęciu zamówienia na adres mailowy podany podczas zakładania konta klienta

  4. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

  5. Firma Far-Med dokłada wszelkich starań, aby opisy umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i specyfikacje techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez klienta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

  - Za zamówiony towar można zapłacić przelewem bankowym, za pobraniem lub osobiście.

  - W przypadku wybrania przelewu towar zostanie wysłany maksymalnie do 48 godzin po zaksięgowaniu wpłaty na konto Far-Med.

  - Far-Med realizuje dostawy za pomocą firmy kurierskiej INPOST, DPD

  - Koszt wysyłki doliczany jest do zamówienia i podany w wysłanym potwierdzeniu zamówienia.

  - Klient nie ponosi kosztów transportu, w przypadkach specjalnych ofert i promocji - ścisle określonych na stronach opisów produktów.

  - Do każdego zamówienia wystawiany jest dowód sprzedaży – paragon, lub na życzenie klienta rachunek uproszczony dołączone do przesyłki.

  - Produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz pochodzą od sprawdzonych dostawców.


  Sklep Far-Med zastrzega sobie prawo do otwierania opakowań wybranych produktów w celu potwierdzenia zgodności z opisem na stronie sklepu.

  • Płatność za pobraniem - gotówką przy odbiorze (dopłata + 20 zł)
  • Płatność przelewem tradycyjnym no konto bankowe sklepu. W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych danych Kupującego zawierających:
   - imię i nazwisko,
   - dokładny adres,
   - adres e-mail,
   - numer telefonu kontaktowego.
  • Koszt dostawy wynosi 5 zł (dla płatności on-line PayNow i przelewem tradycyjnym)