Eurodieta

Metoda Eurodiety - skuteczne odchudzanie

Eurodieta na każdym etapie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, stylu życia i preferencji smakowych. Wszystkie fazy są tak obliczone, aby zapewnić optymalne dzienne spożycie witamin a także makro i mikroelementów. Zaczynając odchudzanie od Etapu Pierwszego, głód zanika już po trzecim dniu (fizjologiczna ketoza) !!!
Na każdym etapie możesz liczyć na pomoc naszych ekspertów, którzy są do Twojej dyspozycji. Zapytaj, który z etapów będzie najkorzystniejszy dla Ciebie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij na interesujący Cię etap.

Metoda Eurodiety jest metodą szybką, godną zaufania, jest trwałym rozwiązaniem Twoich problemów z nadwagą. Ponieważ każdy jest inny, metoda Eurodiety ma 4 etapy dostosowane do Twoich potrzeb. Wszystkie etapy są tak opracowane, aby zapewnić optymalne dzienne zapotrzebowanie na białko, makro i mikro elementy.

 EURODIETA jest preparatem niskoenergetycznym wspomagającym odchudzanie. Występuje w postaci łatwych w przygotowaniu zupek, napojów, batoników itp. Preparat zawiera wszystkie elementy właściwego żywienia: białko, małą ilość węglowodanów i tłuszczu, błonnik, witaminy i substancje mineralne w dawkach odpowiadających dziennemu zapotrzebowaniu organizmu. Jako dieta zbilansowana, może stanowić wyłączne źródło odżywiania lub być łączona z konwencjonalnymi posiłkami.

Metoda stosowania Eurodiety w niefarmakologicznym leczeniu otyłości znana jest już od 15 lat.  Podczas programu odchudzajacego tradycyjne posiłki są w całości lub częściowo zastępowane produktami eurodiety (produkty wysokobiałkowe, niskowęglowodanowe łatwe i wygodne w przygotowaniu).
Diety białkowe o niskiej zawartości węglowodanów znane są już od ponad 30 lat. Protein System S.A. jest jedną z pierwszych firm oferujących takie rozwiązanie w prewencji otyłości. Dieta która została stworzona przez lekarzy jest dostępna w ponad kilkudziesięciu krajach na całym świecie i nieustannie zdobywa coraz większą rzeszę entuzjastów.
 

Wyświetlanie 1-15 of 16 Items
Rozwiń filtry
Zupy
10.00 zł
Zupy
10.00 zł
Zupy
10.00 zł
Zestawy Eurodiety
560.00 zł545.00 zł
Wyprzedaż
Zestawy Eurodiety
280.00 zł270.00 zł
Wyprzedaż
Owsianka
10.00 zł
Omlety
10.00 zł
Tosty
15.00 zł
Naleśniki
10.00 zł
Posiłki gotowe do spożycia
10.00 zł
Herbatniki
10.00 zł
Desery
10.00 zł
Desery
10.00 zł
Desery
10.00 zł
Desery
10.00 zł
icon1

20 lat doświadczenia

w branży medycznej

icon2

Szybka wysyłka

w 24 godziny

icon3

Bezpieczne zakupy

i płatności

icon4

Zwrot i wymiana

do 14 dni

icon5

Stacjonarny sklep

medyczny